Bon upominkowy 25 zł
Oddaj auto do przeglądu i zjedz za darmo obiad!

Catering Fuhlwypas

 

Restauracja Fuhlwypas oferuje pełny zakres usług cateringowych zarówno u klienta, jak i we własnej sali bankietowej. W ofercie cateringowej znajduje się organizacja wesel i poprawin, studniówek, chrzcin, komunii, balów sylwestrowych i karnawałowych, imprez firmowych, czy konferencji. Bogate i różnorodne menu gwarantuje, że każdy z naszych gości znajdzie swoje ulubione smaki.

Catering
35zł / osoba
Wesele
120 zł / osoba / 1 dzień
160 zł / osoba / 2 dni

1448632343_pdfPrzykładowe menu weselne

Co nas wyróżnia?

 

Zdrowa i smaczna kuchnia od lat jest naszą wizytówką. W przygotowywanych potrawach wykorzystujemy najwyższej jakości składniki. Każde danie tworzymy z pasją, by sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Świetnie dopasowujemy się do charakteru obsługiwanego przyjęcia. Sformalizowany charakter konferencji i kongresów wymaga szczególnej dbałości o to, co znajdzie się w menu i w jakiej formie zostanie podane. Świąteczne spotkania pracownicze wymagają stworzenia rodzinnej atmosfery, którą podkreślą tradycyjne potrawy.

Współpraca

 

Proponujemy naszym klientom korzystne ceny przy wysokiej jakości świadczonych usług. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Tworzymy menu specjalnie dobrane do Państwa potrzeb i budżetu. 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress