banner-podstrona

Bon upominkowy 25 zł
Oddaj auto do przeglądu i zjedz za darmo obiad!

Restauracja Fuhlwypas

 

Specjalizujemy się w smacznej kuchni domowej, która jest magnesem przyciągającym wielbicieli dobrego jedzenia z całego regionu. Od lat budujemy renomę opartą na składnikach najwyższej jakości i profesjonalnemu podejściu do naszych Gości. To właśnie ich zadowolenie jest największą wartością, do której przykładamy szczególną uwagę. Starannie wybrane potrawy z menu, są kulinarną wizytówką, która reprezentuje nas lepiej niż jakakolwiek reklama.

 

W ofercie restauracji Fuhlwypas posiadamy śniadania, lunche, obiady i potrawy z grilla. Bogate i różnorodne menu gwarantuje, że każdy z gości znajdzie swoje ulubione smaki. Nasze restauracyjne dania przygotowujemy samodzielnie od podstaw, którymi są świeże i wysokiej jakości produkty regionalne.

 

Nasze poczynania również można zobaczyć w bazie turystycznej meteor-turystyka.pl, gdzie znajdują się mapy, galerie oraz opisy obiektów noclegowych i gastronomicznych z całej Polski.

Profesjonalna obsługa

 

Kelnerzy pracujący w naszej restauracji to wyjątkowi profesjonaliści prezentujący niezwykły kunszt zawodowy i wysoką kulturę osobistą. Godny zaufania zespół sprawia, że każdego dnia odwiedzają nas dziesiątki zadowolonych gości. Dzięki szczegółowej znajomość potraw obsługujący Państwa kelnerzy pomogą w wyborze dania i przyjmą wszelkie sugestie. Najważniejsze jest, by wizyta w restauracji Fuhlwypas zapamiętana została jako wyjątkowa uczta.

Wieloletnia tradycja

 

Restauracja Fuhlwypas to miejsce tworzone z miłością do jedzenia. Narodzone z naszych marzeń i pasji. Fuhlwypas to zaproszenie na spotkanie z rodzinną atmosferą i polskimi smakami. Gościmy Państwa w naszych progach, dając z siebie wszystko, by czas spędzonych w restauracji był wyjątkowy. Mamy nadzieję, że praca, jaką wkładamy każdego dnia, sprawia, że Fuhlwypas to ciepłe, rodzinne i przyjazne miejsce.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress